ŠOLA V NARAVI, 3. razred

Drugi dan plavalne šole v naravi je mignil kot bi trenil. Po dolgotrajni a zanimivi vožnji z vlakom, avtobusom in kombijem smo resnično že komaj čakali, da skočimo v bazen in se razmigamo. A še prej smo se pošteno najedli, si ogledali velike kamnite kipe, jih fotografirali in poustvarjali ter se igrali igre zaupanja. Zvečer smo se odpravili na sprehod do obale, kjer smo v tišini poslušali šumenje valov. Danes smo pa že navsezgodaj telovadili na zunanjem fitnesu in poligonu ter zapravili učiteljičin frizbi na zaklenjeno odbojkarsko igrišče. V roku pet minut pa še drugega. Zdaj upamo, da nam bodo igrišče odklenili in bomo lahko učiteljici vrnili oba frizbija, sicer bo morda sledila kakšna vzgojna… Smo pa bili zelo pridni na solinarski delavnici in v bazenu.