Kombi in prvi šolski dan

Dragi učenci, spoštovani starši!

Iztekajo se zadnji počitniški dnevi in pred nami je novo šolsko leto 2023/2024.

Prvi šolski dan bo za učence 2. – 9. razreda v PETEK, 1. septembra 2023, ob 8.30.

Učenci 1. razreda začnejo ob 10.00 in so že dobili obvestila za prvi šolski dan.

Prvi šolski dan bo pouk potekal po urniku do 12.50.

Za učence je zagotovljeno podaljšano bivanje do 16.15. Malica bo za vse učence, kosilo pa le za učence, ki bodo ostali v oddelku podaljšanega bivanja.

Zaradi lažje organizacije prvega šolskega dne prosimo starše učencev, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, da nam sporočite v šolsko kuhinjo ali tajništvo šole, ali bo imel vaš otrok kosilo.

Šolski kombi bo vozil po lanskem voznem redu, razen prvi šolski dan, ko bo jutranja vožnja 1 uro kasneje in odvoz domov 1 uro prej.

Želimo vam lep preostanek počitniških dni in se veselimo, da se spet vidimo v šoli.

Zdenka Ekselenski, ravnateljica

Priloga:VOZNI RED ŠOLSKEGA AVTOBUSA ZA 1