TOM TELEFON

S 13. septembrom se je v šole po vseh slovenskih regijah ponovno vrnil TOM nahrbtnik. Gre za akcijo programa TOM telefona pod okriljem Zveze prijateljev mladine Slovenije, ki se je začela 17. maja, na mednarodni dan otroških telefonov in se bo zaključila 20. novembra, na rojstni dan TOM telefona.

V vseslovensko akcijo »Tom potuje, otroke obiskuje« se je vključila tudi naša šola. Gre za akcijo informiranja otrok o TOM telefonu, edinem splošnem telefonu, na katerega se lahko otroci brezplačno in anonimno obrnejo vedno, kadar imajo težave in potrebujejo pogovor.

Širjenje informacij o TOM telefonu poteka preko TOM nahrbtnika, ki potuje po vsej Sloveniji. Našo šolo bo obiskal 27.9.2022 do 4.10.2022.

Tom telefon | Telefon za otroke in mladostnikeKaj je TOM? | Tom telefon TOM POTUJE, OTROKE OBISKUJE | Tom telefon

Morda vam bo všeč tudi...

Prilagodi izgled strani