Prvi šolski dan, 1. 9. 2022

Dragi učenci in učenke, spoštovani starši;

prvi šolski dan bo za učence 2.–9. razreda V ČETRTEK, 1. septembra 2022, ob 8.30, za učence 1. razreda pa isti dan, ob 10.00.

Pouk bo potekal po urniku do 13.00. Za učence je zagotovljeno podaljšano bivanje do 16.15. Malica bo za vse učence, kosilo pa le za učence, ki bodo ostali v oddelku podaljšanega bivanja.

Zaradi lažje organizacije prvega šolskega dne prosimo starše učencev, ki bodo ostali v podaljšanem bivanju, da nam sporočite v šolsko kuhinjo ali tajništvo šole, ali bo imel vaš otrok kosilo.

Vozni red šolskega kombija boste prejeli, ko dobimo informacije od Občine Pesnica, kdo bo prevoznik.

POTREBŠČINE ZA PRVI ŠOLSKI DAN:

· šolska torba,

· copati,

· pisalo, beležka ali zvezek,

· mapa (za različna obvestila).

PROSIMO, UPOŠTEVAJTE NASLEDNJE PREVENTIVNE UKREPE

· V šolo lahko prihajajo le zdravi učenci.

· Ob vstopu v šolo si učenci razkužijo roke.

· Učenci si večkrat na dan umijejo roke in po želji razkužijo.

· Učilnice bomo večkrat na dan zračili, zato naj bodo učenci primerno oblečeni, ker bo v učilnicah hladneje.

Prvi šolski dan bodo učenci prejeli izjave/prijave za šolski sklad, varstvo vozačev in pogodbe za šolsko kosilo in malico. Prosimo vas, da učenci prinesejo v šolo izpolnjene in podpisane izjave/prijave do ponedeljka, 5. 9. 2022.

Z vsemi pomembnimi informacijami in spremembami vas bomo sproti obveščali na spletni strani šole.

Potrudili se bomo in našim učencem zagotovili varno in spodbudno učno okolje. Želimo si vašega sodelovanja, razumevanja in podpore. Verjamemo, da bomo s skupnimi močmi, s strpnostjo in s pozitivno naravnanostjo uspešno in v dobro vseh izpeljali tudi to šolsko leto.

Veselimo se, da se spet vidimo v šoli in vam želimo vse dobro.

Zdenka Ekselenski, ravnateljica