OTVORITEV ŠPORTNEGA IGRIŠČA OB ŠOLI

Danes smo svečano otvorili večnamensko igrišče ob šoli. Dan je bil posebno slovesen, saj smo veselje delili z našimi cenjenimi gosti. Med nami je bil gospod župan Občine Pesnica, magister Gregor Žmak, občinski svetnik in predsednik Krajevne skupnosti Jakobski Dol, gospod Gorazd Žmavc, občinska svetnica gospa Mateja Rose, naš bivši učenec, danes uspešen nogometaš Rene Krhin in predstavniki društev ter drugi gostje. Učenci so pripravili kratek kulturni program, ki so ga popestrile tudi mažoretke. Z uradnim delom prireditve je bilo igrišče predano v uporabo. Sledili sta prijateljski tekmi med učenci in veterani.

Prav vsem se bo ta lep dogodek vtisnil v spomin.

Ponosni in hvaležni smo, da smo dobili eno najmodernejših in za naš okus najlepših športnih igrišč v Sloveniji. Igrišče ponuja veliko možnosti za različne športne dejavnosti v času pouka in za zdravo preživljanje prostega časa.

To je velika pridobitev ne samo za šolo, ampak tudi za celoten kraj. Igrišče je v celoti financirala Občina Pesnica.

Prepričana sem, da  bodo  igrišče učenci in krajani dobro izkoristili  in da ne bo nikoli prazno.

Zdenka Ekselenski, ravnateljica

Prilagodi izgled strani