Izmenjava učencev OŠ Jakobski Dol na OŠ Lucija

Od 24. do 26. aprila 2019 so se nekateri učenci naše šole udeležili izmenjave. Kot so oktobra 2018 naši učenci gostili učence iz Lucije, so jim oni gostoljubje sedaj vrnili. Po vožnji z avtobusom smo že nestrpno čakali, da končno vidimo stare prijatelje. Na OŠ Lucija so nam pripravili prijetno dobrodošlico s kulturnim programom. Po slastnem kosilu smo se peš odpravili do Sečoveljskih solin, kjer smo imeli voden ogled. Naslednji dan smo skupaj odkrivali skrivnosti Pirana. Zadnji dan smo na šolskem vrtu posadili drevo – oljko prijateljstva in se polni prijetnih vtisov poslovili od naših gostiteljev. V upanju, da se kmalu vidimo smo si zaželeli še uspešen zaključek šolskega leta.

Slike iz obiska najdete v šolski galeriji.

Morda vam bo všeč tudi...

Prilagodi izgled strani