Prihod delegacije iz Sremske Mitrovice

Od 9. 4. do 11. 4. 2019 nas bo obiskala tričlanska delegacija iz Sremske Mitrovice, v kateri bodo predstavniki osnovne šole Svetog Save, Občine Sremska Mitrovica in Turistične zajednice. Namen obiska je pripraviti dogovor o sodelovanju med šolama, občinama in turističnima društvoma.

Naša šola želi navezati tesne stike z osnovno šolo Svetog Save, in sicer pri izmenjavi določenega števila učencev, ki bi obiskovali pouk na drugi šoli (se pravi nekaj naših učencev na OŠ Svetog Save in nekaj njihovih  pri nas). Želimo predvsem izmenjavo primerov dobrih praks, temelječih na formativnem spremljanju, in na splošno povezovanje na vseh področjih vzgoje in izobraževanja.

Koordinator: Mojca Križanec, prof. zgo-geo

Morda vam bo všeč tudi...

Prilagodi izgled strani