Pouk na daljavo, 1. 4. do 9. 4. 2021

Spoštovani starši,

kot veste, se je vlada RS odločila za zaprtje šol od 1. 4. do 11. 4. 2021. V tem času bo pouk potekal na daljavo. Šola bo program izvajala na  podoben način kot v času t.i. “2. vala”, le urnik ne bo prilagojen, ampak takšen, kot ga imajo učenci, ko pouk poteka v šoli.

Prehrana

Učenci, ki bi želeli topli obrok za domov, ga bodo lahko prevzeli v šoli. Na topli obrok se je nujno potrebno prijaviti. Prosimo vas, da nam do srede, 31. 3. 2021, do 9. ure, sporočite ali želite topli obrok za domov.

Nujno varstvo

Šola bo omogočila nujno varstvo tistim otrokom od 1. do 3. razreda, katerih OBA starša sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture. Za nujno varstvo je potrebno otroka   vnaprej prijaviti do srede, 31. 3. 2021, do 9. ure. Ob prijavi priložite potrdilo delodajalca.

Vse aktualne informacije vam bomo posredovali na spletni strani šole in preko eAsistenta ter vas sproti obveščali o morebitnih spremembah.

Hvala za sodelovanje, pomoč in razumevanje.

Lep pozdrav,

Zdenka Ekselenski, ravnateljica