Pouk se bo za učence od 1. do 3. razreda v ponedeljek, 1. 2. 2021, izvajal v šoli

Spoštovani starši učencev 1 VIO!

V petek zvečer, 29. januarja 2021, je Vlada Republike Slovenije  sprejela spremembe Odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, ki omogoča izvedbo pouka v šolah, kjer lahko vzporedno izpeljemo tudi testiranje.

Za  učence 1. do 3. razreda  bo tako v ponedeljek, 1. 2. 2021,  pouk potekal v šoli. Pouk bo potekal po ustaljenem urniku.

Poskrbljeno je za avtobusni prevoz, prehrano učencev in tudi za sočasno testiranje zaposlenih na SARS-CoV-2, kakor predvideva spremenjeni Odlok.

Zavedam se, da je situacija zelo stresna in da so odločitve Vlade v zadnjem hipu po vsej verjetnosti povzročile zmedo in  nejevoljo, a kljub temu upam, da vas je novica razveselila.

Hvala za razumevanje.

Zdenka Ekselenski,