Obvestilo o naročilu učbenikov iz učbeniškega sklada

Spoštovani starši!

Posredujemo vam obvestilo o naročilu učbenikov iz učbeniškega sklada, kakor tudi ponudbe knjigarn in papirnic, ki ponujajo nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin po izboru učiteljev.

Učbeniški sklad:
Učbenike si lahko učenci izposodijo iz učbeniškega sklada.
Za vse učence je po navodilih MIZKŠ zagotovljena brezplačna izposoja učbenikov.

Izpolnite samo izjavo o izposoji učbenikov iz učbeniškega sklada in jo do 24. 6. 2019 oddajte v šoli.

Delovni zvezki in ostale potrebščine:
Za nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin se lahko odločite med tremi ponudniki.

Naročilnico lahko pošljete po pošti ali oddate preko spleta.
Prosimo, da skrbno preberete in pregledate ponudbe ter se nato odločite za vam najugodnejšo ponudbo.

Prosimo, da preverite še uporabnost šolskih potrebščin iz tega šolskega leta in dokupite samo tiste potrebščine, katere je nujno potrebno. Na takšen način lahko znižate stroške nakupa.

Za učence 1. in 2. razreda bo šola nabavila vse delovne zvezke in jih bodo 1. 9. 2019 prejeli v šoli. Komplet delovnih zvezkov je za učence brezplačen.

Šola je dne 13. 6. 2019 na Svetu staršev pridobila pisno soglasje za okvirno ceno delovnih zvezkov za posamezni razred.
Paket delovnih zvezkov in šolskih potrebščin boste prejeli po pošti v mesecu avgustu, lahko pa ga tudi prevzamete v šoli, odvisno od vaše oblike naročila.

Seznam z izborom učbenikov in delovnih zvezkov bo dostopen tudi na oglasni deski pred šolsko knjižnico in na naši šolski spletni stani.

Zdravko Šoštarić, ravnatelj

Skrbnik učbeniškega sklada: