Prireditev ob 25. marcu – Materinskem dnevu

Ob prazniku mamic so učenci s pomočjo mentorjev pripravili pestro prireditev. Ker imamo na šoli kar nekaj veščih harmonikarjev, sta Jan Kobale in Mitja Peserl v veselem tonu zaključila prireditev.
Na začetku je napovedovalka na kratko obudila zgodovino materinskega praznika. Za njo so se zvrstili folkloristi pod vodstvom Štefke Kocjan Miuc s plesoma Pleši pod mostom in Rašplo.
Nato je nastopil vokalni trio 6. razreda s pesmijo “I have been waiting for you”. Ob tej pesmi smo lahko občudovali solo pevke.
Iz 4. razreda so družno nastopili trije dečki in nam predstavili Pavčkove »Prave starše«.
Nastopil je tudi mladinski in otroški pevski zbor in za njimi še mešana plesna skupina pod vodstvom mentorice Irme Peran.
S plesom so program popestrili četrtošolci s svojo »Čokolado« in folklornim nastopom pod vodstvom Mojce Motaln.
Seveda niso s skupnimi nastopi manjkali s svojimi točkami najmlajši od 1. do 3. razreda.
Ob koncu so celotni program zaključile še male in velike mažoretke.
Skratka: bilo je zelo pestro in zanimivo – to si lahko ogledate tudi na slikah v šolski galeriji.