Šola v naravi učencev 5. razreda (4. 2.-8. 2. 2019)

Prvi dan, 4. 2. 2019, smo nekateri naredili prve korake na smučeh, nekateri pa druge, tretje ali celo četrte ali pete.

Drugi dan šole v naravi smo učenci 5. a smučali, izdelovali svetilke in jih tudi preizkusili, “zlikali” smuči, se udeležili kviza, si ogledali filmček o smučanju in se igrali družabne igre. Vmes pa še mnogo, mnogo, mnogo, skratka uživamo!

Tretji dan šole v naravi nas je na Arehu pričakala zimska pravljica. In zopet smo počeli maaaarsikaj!

Četrti dan šole v naravi smo učenci 5. razreda zopet uživali v sončnem vremenu, ves dopoldan smučali, popoldan pa obiskali slap Skalco in še  marsikaj. Kaj, pa sporočimo naslednje dni.

… in še zadnji, peti dan:  smučanje, podelitev priznanj najlepšim sobam in slovo.

Vse slike iz ŠVN najdete v šolski galeriji.