Izmenjava nadarjenih učencev OŠ Lucija – 3. dan in ND

V petek, 5. 10. 2018, smo imeli na OŠ Jakobski Dol naravoslovni dan, hkrati je bil zaključek Tedna otroka in poslovili smo se od naših gostov učencev in učiteljic OŠ Lucija.
Naravoslovni dan je bil posvečen otrokom, naslov pa je bil “Prosti čas”, kot je letošnji naslov Tedna otroka. Po triadah smo se igrali na različne načine: 1. triada, družabne igre, 2. triada na igrišču igre s projekta “Razgibajmo osnovnošolce” in 3. triada športne igre v telovadnici. Ta dan je bil tudi poseben za prvošolce, saj so bili sprejeti v Šolsko skupnost.
Ogledali smo si tudi predstavo Društva za boljši svet, z naslovom “Šolski vrtiljak”. Po sladici v prvem razredu so se poslovili naši gostje z obale. Z našimi učenci, gostitelji, so se družili ob popoldnevih, dopoldan pa prisostvovali dnevom dejavnosti in pouku na šoli. Čas, ki smo ga preživeli skupaj je dragocena in pozitivna izkušnja. V aprilu 2019 vračamo obisk z željo, da se še več krat srečamo in s tem nadgrajujemo naše izjemno sodelovanje.

Več slik najdete v šolski galeriji.