Teden otroka – PROSTI ČAS

1. do 7. 10. 2018
NAPOVEDNIK DOGODKOV NA JAKOBSKI DOL
1. Od 1. do 5. oktobra od 7.40 do 8.25: branje pravljic učencem 1. triade, berejo učenke od 6. do 9. razreda,
2. V sredo, 3. 10. imamo vsi učenci od 1. do 9. razreda ŠPORTNI DAN – POHODNIŠTVO. Ta dan se nam pridružijo naši gostje, učenci OŠ Lucija, ki si bodo ta dan ogledali stari del Maribora, popoldan od 16.00. do 19.00. ure imamo ŠOLSKI PLES, udeležili se ga bodo gostujoči učenci in naši učenci od 6. do 9. razreda,
3. v četrtek, 4. 10. imamo pouk, ki mu bodo prisostvovali tudi naši gostje, učenci OŠ Lucija, popoldan od 16.30 ure naprej, imamo ob nogometnem igrišču KOSTANJEV PIKNIK – vljudno vabljeni vsi učenci, straši, delavci šole in še posebej naši gostje,
4. V petek, 5. 10. imamo vsi učenci od 1. do 9. razreda NARAVOSLOVNI DAN – ŠOLA IN ŠOLSKI SISTEM. Aktivnosti: začetek ob 7.40 (za učence od 4. do 9. razreda) oz. ob 8.30 (za učence 1. triade) in delo po razredih na temo »ŠOLA IN ŠOLSKI SISTEM«, malica po urniku, ob 10.00. uri SPREJEM PRVOŠOLČKOV V ŠOLSKO SKUPNOST, prireditev s kulturnim programom razredne stopnje, povezovalka Elena Markuš, predsednica OP OŠ Jakobski Dol, ob 11.00. uri predstava na temo »ŠOLA IN ŠOLSKI SISTEM«, izvajalci so Društvo za boljši svet, po predstavi in zaključku naravoslovnega dne sledi pogostitev prvošolčkov, njihovih tutorjev in učencev OŠ Lucija.
Tudi ta dan se nam bodo pridružili učenci OŠ Lucija, ki se bodo po aktivnostih poslovili.
Šolski prevozi: ta dan bo samo ena vožnja, od 12.40. ure.

Uradna poslanica ob tednu otroka