Vabilo na 2. roditeljski sestanek

Spoštovani starši!

Vabimo Vas na 2. roditeljski sestanek, ki bo izobraževalni. Sestanek bo v četrtek, 25. 1. 2018 s pričetkom ob 17. uri v jedilnici šole.

Roditeljski sestanek se prične s predavanjem z naslovom Ulica v otroški sobi – Varna in odgovorna raba interneta in mobilnih naprav.

Predavanje bo izvedeno v okviru projekta SAFE.SI (https://safe.si/), ki sledi svojemu poslanstvu informiranja in izobraževanja staršev, učiteljev ter učencev o možnih ukrepih in zaščiti otrok ter mladostnikov na internetu. Predaval nam bo dr. Benjamin Lesjak, predavatelj pri SAFE.SI, pravnik in strokovnjak za varstvo zasebnosti in druga vprašanja rabe interneta ter družabnih omrežij, kot so Facebook, Snapchat, Instagram, Messenger, Viber itd.

Zaradi izredno aktualne teme pričakujemo zanesljivo udeležbo.

Razredniki 5., 7. in 8. razreda so ta dan odsotni, ostali razredniki pa Vas bodo o dejavnostih po predavanju obvestili.

Prisrčno vabljeni!
Ravnatelj:  Zdravko Šoštarić