»VSE NAŠE ZVEZDE IN ZVEZDICE«

29. 11. 2017 je v šolski telovadnici potekala prireditev, na kateri so se z izvirnimi točkami predstavili učenci šole.
Da v Jakobskem Dolu ni nikoli dolgčas, so dokazali učenci 1.–4. razreda pod vodstvom razrednih učiteljic, folkloristi pod vodstvom učiteljice Štefke K. Miuc, plesalci, ki jih vodi učiteljica Irma Peran in otroški ter mladinski pevski zbor pod vodstvom učitelja Marjana Kresnika. V pravljični svet Zvezdice Zaspanke pa so nas domiselno popeljali učenci 6., 7. in 8. razreda pod vodstvom učiteljice Martine Šalamun.
Po prireditvi je v šolski jedilnici potekal bazar izdelkov, ki so jih učenci ustvarili na tehniškem dnevu.

Hvala vsem sodelavcem, ki ste pomagali, da je bila prireditev dobro izpeljana, hvala obiskovalcem, ki ste do zadnjega kotička napolnili telovadnico šole in hvala vsem, ki ste na dobrodelnem bazarju prispevali za šolski sklad. Slike iz prireditve najdete v GALERIJI.

Martina Šalamun